shadow

Suddi veliaht prensi Bodrum’a geldi… Eşyasını nakliye firması taşıdı

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan Suudi Arabistan Kraliyet Ailesine mensup Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi, tatil için Muğla’nın Bodrum İlçesine geldi. 300 valizle Bodrum’a gelen prensin eşyaları nakliyat kamyonu ile taşındı. Kraliyet uçağından 300 valizin yanı sıra 30 bisiklet ve 150 personel indi. Suudi prens geçtiğimiz yıl da lüks yatıyla Antalya’nın Kemer İlçesi’ne gelmiş ve şaalı tatiliyle magazin dünyasının gündemine oturmuştu.

07:3314 Ağustos 2017
Suddi veliaht prensi Bodrum’a geldi… Eşyasını nakliye firması taşıdı

Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni olan  62 yaşındaki işadamı ve Kingdom Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, eşi ve kızları ile birlikte tatil için Bodrum’a geldi.
150 kişilik kafileyle kraliyet ailesine ait özel jumbo uçakla Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen Suudi prensi Konsolosluk görevlileri karşıladı.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Suudi prens ve ailesi apron içinde kendilerini bekleyen VIP araçlara bindi.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

ÜST DÜZEY GÜVENLİK ÖNLEMİ

Havalimanının VIP kapısından çıkan Suudi prens ve ailesine trafik polisleri ve özel harekat ekipleri eşlik etti. Havalimanında alınan üst düzey güvenlik önlemleri nedeniyle basın mensupları polisler tarafından alanın dışına çıkarıldı. Uzun kuyruklu bir konvoyla Yalıkavak’da bulunan Palmarine geçen prens ve ailesi yakın dostlarını ziyaret etti. Mare restoranda eşi ve kızlarıyla birlikte vakit geçiren prens buradan korumaları eşliğinde Cennetkoyda bulunan ultra lüks bir  otele geçti.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

300 BAVUL VE 30 BİSİKLET KAMYONLARLA TAŞINDI

Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi havalimanından ayrıldıktan sonra özel eşyaları Bodrum nakliyata ait kamyonlara taşındı.

50 kişilik ekip tarafından nakliye  kamyonuna 300 bavul ve 30 bisiklet taşındığı öğrenildi. Prensin 1 uçak dolusu bavulunun ise daha önce geldiği öğrenildi.

FOTO:İHA - Suudi Prens (sağdaki) vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

FOTO:İHA – Suudi Prens (sağdaki) vatandaşlarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

Suudi Arabistan kraliyet ailesi üyesi prens 57 yaşındaki El Welid Bin Talal Bin Abdülaziz El Suud, geçen yıl da 85.9 metrelik ‘Kingdom 5 KR’ adlı süper lüks yatıyla Antalya’nın Kemer ilçesine açıklarına demirlemiş ve burada tatil yapmıştı.

(İHA)

Yazar

Skyhaber

SkyHaber 24

shadow

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir